
Гачок шубний коричневий
30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- В наявності
- Код: 3489
+380 (63) 933-49-47
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Металевий гачок для шуби з текстильною петлею.
Особливості:
• Міцна металева конструкція
• Коричневе покриття
• Текстильна петля з фактурною поверхнею
• Надійне кріплення для верхнього одягу
• Компактний розмір
Призначення: для закривання шуб, пальто та іншого важкого верхнього одягу. Забезпечує надійне кріплення завдяки металевій основі та зручній петлі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Перлина |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Гачок |
| Для стропи шириною (мм) | 10 мм |
| Застосування | Для одягу |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Метал |
| Розміри | |
| Довжина | 20 мм |
| Діаметр | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴


