Пластикові оченята блакитного кольору, на безпечному кріпленні. Диаметр 12 мм.
ціна за 1 пару.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Жемчужина |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 15 мм |
| Длина | 15 мм |
| Диаметр | 12 мм |
| Цвет | Синий |
| Материал | Пластик |
| Тип | Глазки |
| Ширина | 12 мм |
Информация для заказа
- Цена: 11 ₴/пара

