Заготовка новорічна з текстоліту. Розмір 5*6,5 см. Ціна за 1 шт.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Жемчужина |
| Высота | 2 см |
| Длина | 6 см |
| Диаметр | 4 см |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 5 см |
| Назначение | Для декупажа |
| Тематика заготовки | Фигурки, новогодние игрушки |
Информация для заказа
- Цена: 28 ₴


